Aksoy: Bingöl Sürpriz Yapacak

HDP Bingöl 2. sıra milletvekili adayı Nihat Aksoy, Bingöl’de AK Parti seçmenlerinde derin bir sessizlik olduğu, bu sessizliğin sonunda Bingöl’ün AK Parti’ye sürpriz yapacağını söyledi.

Bingöl’de seçim çalışmaları son hızla devam ederken, HDP’li Aksoy’dan iddialı bir açıklama geldi. Aksoy, AK Parti iktidarında Bingöl’ün durumunun ortada olduğunu, halkın artık kanmadığını ve muhalifleştiğini söyledi. HDP olarak, Bingöl’ün tüm bölgelerinde ev ev dolaşarak halkın ziyaret ettiklerini belirten Aksoy, değişimin 24 Haziran’da gerçekleşeceğini belirtti. Aksoy “Biz,halkımızı ayağımıza çağırmıyoruz.Halkımızın ayağına gidiyoruz” dedi.

HDP’nin beklentileri karşıladığını söyleyen Aksoy, seçmenlerden ciddi bir karşılık gördüklerini belirtti. Bingöl’ü çantada keklik gören AK Parti’nin seçmenlerinin derin bir sessizlikte olduğuna vurgu yapan Aksoy, bu seçimde AK Partili seçmenin AK Parti’ye büyük bir sürpriz yapacağını söyledi.

Aksoy, sandık güvenliği için herkese görev düştüğünü, parti teşkilatı olarak tüm önlemleri almaya gayret ettiklerini belirterek,seçmenlerin oylarına sahip çıkması çağrısında bulundu.

 

DMCA.com Protection Status