Belediye, Düğün Gibi Konvoy Yaptı

Bingöl Belediyesi yeni alının 18 araç için önce tören düzenledi, sonra yeni araçlara düğün konvoyu gibi şehir turu attırdı.

Bingöl Belediyesi yeni alınan ve 5 milyon 770 bin 709 TL yatırım bütçeli olduğu belirtilen 18 araç için tanıtım töreni düzenledi. Törene Vali Ali Mantı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun ve kurum amirleri katıldı.

Bingöl Belediyesinin çalışmalarını öven AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Belediyemiz hayata geçirdiği ve planladığı projelerle güzel işlere imza atıyor. Bizde belediyemize destek konusunda elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Yücel Barakazi;” Göreve geldiğimizde filomuzdaki araç sayısı 61 idi. Bu süreçte gerek öz kaynaklarımızı kullanarak gerekse İlbank aracılığıyla çeşitli envanterde 40 araç alarak bu sayıyı 101’e yükselttik. Böylece araç filomuzu daha güçlü ve daha donanımlı hale getirdik. Şuanda tanıtımını yaptığımız 18 aracımızı alırken, KDV muafiyet belgesi sayesinde vergi ödemedik. Böylece bütçemize 843 bin 557 TL katkıda bulunmuş olduk” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından 18 araç şehir turu atarak kamuoyuna tanıtıldı.

Belediye daha öncede hibe araç için açılış düzenlemişti.

DEV HİZMET İÇİN TÖREN DÜZENLENDİ

DMCA.com Protection Status