Bingöllü Genç Kaleci, Altınorduspor’da

12 Çolikspor’un 15 yaşındaki genç kalecisi Süleyman ishak Engin, Altınorduspor’a katıldı.

Altınorduspor Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ın daveti üzerine İzmir Altınorduspor’a çağrılan 12 Çolikspor’un 15 yaşındaki genç kalecisi Süleyman İshak Engin, Altınorduspor’a katıldı.

Engin, Bingöl Üniversitesi BESYO Sekreteri Yüksel Kıyak ve 12 Çolikspor kulüp koordinatörü Ali Kıtay’ın sorumluluğunda genç kaleci Süleyman İshak Engin Altınorduspor’a katıldı. Bir hafta boyunca Altınorduspor’da çalışmalara devam edecek olan genç kaleci Engin, Altınorduspor kaleci antrenörlerinin raporları doğrultusunda durumu netleşecek.

KIYAK, ALTINORDUSPOR HOCALARIYLA HASRET GİDERDİ

Buca Kipa Lisesi döneminde defalarca dünya kupası başarısı yakalayarak Salih Uçan gibi dünya yıldızlarının yetişmesinde büyük bir emeği olan Yüksel Kıyak ve eski çalışma arkadaşlarıyla tesadüfen Altınorduspor’da karşılaştılar.

Eski dönemleri yad eden Kıyak ve Altınorduspor altyapı antrenörleri, Bingöl’de altyapı sorunlarıyla ilgili önemli bilgi alışverişinde bulundular. “Genç kalecimiz Süleyman Engin’in fiziği ve görünümüyle ilgili olumlu düşüncelerinin olduğunu, inşallah çalışmalar sonucunda kaleci antrenörlerimizin de olumlu onayını alarak aramıza katılır” dileklerinde bulundular

DMCA.com Protection Status