Elektrik Borcuna Taksit İmkanı

Fırat EDAŞBingöl İl Müdürlüğü, elektrik borcu olan vatandaşların 31 Temmuz’a kadar başvurmaları halinde, borcun 12 taksite kadar bölünebileceğini açıkladı.

Fırat Elektrik Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ) Bingöl İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, kuruma borcu olan vatandaşların borçlarını ödemede yapılandırmanın 31 Temmuz’a kadar devam edeceği bildirildi.

YAPILANDIRMA FIRSATI DEVAM EDİYOR

2017 yılı öncesi icra ve dava aşamasındaki müşterileri için gerçekleştirdiği yapılandırma fırsatının devam ettiğinin altını çizen Fırat EDAŞ, borç kapsamında olan tüketicilerine fırsatı kaçırmamaları yönünde hatırlatma da yaptı.

12 TAKSİTE KADAR KOLAYLIK

Hayata geçirdiği yapılandırma kampanyası ile 2017 yılı ve önceki icra ve dava aşamasındaki elektrik borçlarının tamamen silineceğini vurgulayan Fırat EDAŞ, toplam borca 12 taksite kadar da ödeme kolaylığı sağlandığını ifade etti.

SON GÜN: 31 TEMMUZ

Borç kapsamındaki tüketicilerin illerindeki müşteri merkezlerine başvurmaları halinde yapılandırma fırsatından yararlanabileceğini hatırlatanFırat EDAŞ, yapılandırma fırsatında son başvuru tarihinin 31 Temmuz olduğuna dikkat çekti.

DMCA.com Protection Status