GİZLİLİK POLİTİKASI

YAYIN İLKELERİ

Ozgurbingol.com  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilse dahi kullanılması yasaktır. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Ozgurbingol.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Ozgurbingol.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, editor@ozgurbingol.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız İsmail Bayraktar tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür.

Privacy Policy

Our news site Ozgurbingol.com has adopted itself to respect the rights of the law, the law, the copyrights and the personality. Our site serves as ‘content provider’ defined in the law number 5651. According to the relevant law, the site management has no obligation to check unlawful contents. For this reason, our site adopts the ‘warn and remove’ principle. Those who are suspicious of the truth of the news that are experiencing discomfort due to any news, and who think that the copyrighted works are illegally shared and that their legal rights are violated, can contact us at editor@ozgurbingol.com by e-mail or CONTACT FORM. Your complaints and requests arriving here will be examined by our lawyer İsmail Bayraktar, and any content that you believe to be infringing will be removed immediately from our site. ARTICLE 3 – (1) The content, location and access providers are obliged to keep the identifier information on the basis of the principles and procedures determined by the regulations in a manner that is accessible to the users in their own internet environment and in an up-to-date manner.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Ozgurbingol.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

DMCA.com Protection Status