HAKKIMIZDA

Ozgurbingol.com ; Asayiş, Bilim, Dünya, Eğitim, Ekonomi, Gündem, Sanat, Sağlık, Siyaset, Spor ve diğer tüm kategorilerde takipçilerine güncel yerel ve ulusal haberler sunmak, kullanıcılarının haberlere kolayca ulaşmasını sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır.

MİSYONUMUZ

Tarafsız Habercilik

İlkelerimiz gereği, Ozgurbingol.com ’da yayınlanan haberlere konu olan olaylara ve adı geçen kişilere tarafsızlık ilkesi içerisinde yaklaşmaktayız. Amacımız kamuoyu ve takipçilerimizden hiçbir bilgiyi saklamadan, güvenilir bir şekilde yorumsuz haber sunabilmek.

5N 1K Habercilik

Habercilik için önemli olan Ne? Nerede? Ne zaman? Nasıl? Neden? Kim ? sorularını her haber için tekrar tekrar sorgulayarak takipçilerimize tarafsız, güvenilir ve doğru bir haber sunmayı ilke edindik.

Gerçeklik

Gerçeklerin bütün çıplaklığıyla okuyucuya aktarılması gerektiğini Ozgurbingol.com olarak savunuyoruz. Yerel ve Ulusal düzeyde gerçekleşen bütün olaylardan haber niteliği taşıyanları olduğu gibi alıp değiştirmeden okuyucuya sunuyoruz. Bu amaçla Ozgurbingol.com haber platformunu kurduk ve okuyucuya önemli olsun veya olmasın her haberi ulaştırabilmek için çalışıyoruz.

Okuyucularımıza Neler Sunuyoruz?

Yerel ve ulusal kamuoyunda meydana gelen olayları ekibimiz aracılığıyla takip ederek okuyucularımıza tarafsız bir şekilde sunuyoruz. Ozgurbingol.com ’da, yerel ve ulusal gündeme dair bütün haberleri bulabilirsiniz. Takipçilerimize sadece okumak istedikleri haberlere rahatça ulaşabilecekleri kullanışlı bir platform sunuyoruz.

Yenilikçi Anlayış

İhtiyaçlar doğrultusunda kendimizi geliştirmeye ve takipçilerimize görsel ve nitelik yönünden daha dolu bir platformda haber sunmaya devam ediyoruz.

DMCA.com Protection Status