Hırsızların Saldırısına Uğradı

Bingöl’ün Solhan ilçesinde bir akaryakıt istasyonunda hırsızlar işyerinde şahsa levye ile saldırdı. Başka bir akaryakıt istasyonunda ise nakit para ve sigara çalan hırsızlar kayıplara karıştı.

Edinilen bilgiye göre Bingöl’ün Solhan ilçesinde sabaha karşı akaryakıt istasyonuna gelen 2 şüpheli levye ile iş yeri sahibinin oğlu Muhammed Adil Yardımcıyı darp etti. O esnada içeride uyuyan  ağabeyinin dışarı çıkması ile 2 şüpheli kaçmaya başladı.

Olayı anlatan Muhammed Adil Yardımcı “Dün saat 04.30 sıralarında istasyonda yatıyordum 1.65 boylarında yüzü açık biri gelip aracının yolda kaldığını ve bidonla yakıt almak istediğini söyledi. Bidon olmadığını ve emniyetten imzalı evrakla gelmesi gerektiğini söyledim. Tam kapıyı kapatacağım sırada duvarın arkasında saklanmış biri, uykulu halimle saldırıp kafama levyeyle vurmaya başladı. İlk darbede gözlerim karardı. Ardından 4-5 levye darbesi daha aldım. O an bile rüyada olduğumu sanıyordum. Reaksiyon gösteremiyordum. Abimin arkada uyuduğundan haberleri yoktu, biraz ses çıkarttım. Abim kapıyı açtığı gibi hemen kaçtılar. Çok hızlı koşuyorlardı. Abimle onları kovaladık ana yola vardığımızda onlar yaklaşık 100 metre ilerde pak halindeki araca binip Muş yolundan kaçtılar. Bende o an 155’i aradım eşkallerini ve aracı tarif edip hastaneye gittim. Başıma 8 dikiş atıldı” dedi.

Para ve Sigara Çaldılar

Öte yandan 7 Ekim tarihinde ise gece yarısı akaryakıt istasyonu büfesinden nakit para sigara çalındı. Kimliği belirsiz kişi veya kişilerce büfeden bin 500 TL nakit para ve çok sayıda sigara çaldığı öğrenildi.

İkinci hırsızlık olayı girişimi is

DMCA.com Protection Status