Projeler Takdirle KarşılanıyorMUŞ

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’de ziyaretlerini sıklaştırmaya başladı. Sadece muhalif kesimden değil, AK Parti içerisinde de eleştirilerin odak noktası haline gelen Barakazi’den ilginç bir açıklama geldi. Barakazi, vatandaşlar projelerini takdirle karşıladığını iddia etti.

Genç Caddesi ile Hastane Caddesi esnaflarından bazılarını gezen Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi’den ilginç açıklamalar geldi. Barakazi,  “Bingöl Belediyesi olarak ilimizi daha iyi noktalara taşımak için STK, vatandaş ve esnafımızla sürekli istişare içerisindeyiz. Hayata geçirdiğimiz projeler ile uygulama aşamasında olan projelerimiz hakkında fikir veren vatandaşlarımız, hayata geçirmeyi planladığımız projeler konusunda da bizlere yeni fikirler sunuyor. Yaptığımız her istişare hem projelerimizde iyileştirmeler sağlıyor hem de kentimizin önceliklerini belirlemede bizlere yardımcı oluyor. Bu anlamda önemsediğimiz ziyaretlerimizi devam ettireceğiz” diye konuştu.

Takdirle KarşılanıyorMUŞ

Birçok projeyi hayata geçirdiklerini ileri süren Barakazi, projelerin kamuoyu tarafından takdir topladığını iddia etti.

Barakazi, “Toplumun her kesimine yönelik hayata geçirdiğimiz projelerimiz, kamuoyunda takdirle karşılanıyor” ifadelerini kullandı.

Barakazi’nin sadece halk arasında değil, Belediye meclisinde de sorunlar yaşadığı biliniyor. Yerel seçimler öncesi imajını düzeltmek için vatandaşların arasına karışan Barakazi, sosyal medya hesaplarından ise AK Parti’nin yerel yönetimlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya’nın twitter hesabını etiketliyor.
DMCA.com Protection Status