Vali, Basınla Seçim Güvenliği Toplantısı Yaptı

Muhtarlarla seçim toplantısı yapan Bingöl Valisi Ali Mantı bu kez Bingöl’de görev yapan bazı basın mensuplarıyla toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda seçim sürecinde basına önemli görevler düştüğünü belirten Mantı, basın mensuplarından her türlü kolaylığı göstermelerini istedi.

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri nedeniyle, Bingöl Valisi Ali Mantı, muhtarların ardından Bingöl’de görev yapan bazı basın mensuplarıyla bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.

Valilik binasında gerçekleşen toplantıya Vali Ali Mantı’nın yanı sıra, Vali Yardımcısı Cevat Gün ve Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Ahmet Burtaşkıray katıldı.

Türkiye genelinde olduğu gibi Bingöl’de seçimin huzur içinde geçmesi için tüm kurumların seferber olacağını belirten Vali Mantı, basın mensuplarının da bu süreçte önemli görevler düştüğünü söyledi.

Vali Mantı; “ Bir seçim sürecinden geçiyoruz. Şuanda seçim takvimi başladı. Tüm partiler milletvekili aday listelerini YSK’ya teslim etti. Artık hızlı bir şekilde seçim çalışmaları başladı. Bu çalışmalara süresince de sizlerin, bizlere her türlü kolaylığı göstereceğine de inanıyorum”dedi.

 

DMCA.com Protection Status